IV.

11. září 2011 v 18:17
Pátek :
První legální opití.
Sraz s E. u metra, tyvole, na ten Jižák se jede fakt zasraně dlouho, povídaly jsme si o jejím zápisu na vejšku a já každou chvíli myslela, že už jsme na místě.
Na Jižáku dohrála první kapela, lidí JAK SRAČEK. U vchodu jsme potkaly J. a vzhledem k tomu, že k baru byla fronta delší než tejden před vejplatou, tak jsme šli do Lidlu pro víno. Dvanáct procent za čtyřicet korun tam nenechám.
"Zazvoní pedofil u baráku a vyleze ženská a řiká 'Co si přejete?' a pedofil řiká 'Dobrý den, nezlobte se, ale mohl bych si k vám skočit na malou?"
"A znáte tenhle : Co je nejlepší na dvaceti sedmiletejch holkách? Že jich je dvacet." "Jeeežiš, víš jak to vyprávěla D.? 'Víš co je nejlepší na dvaceti čtrnáctiletejch holkách.." :D
Šli jsme dovnitř na TUP, narváno.
Po koncertě přišla S., holka od Z. . "Tobě tak slušej ty nový vlasy, no to je uplně krásný, fakt super!" komentuje moje čerstvě zrzavý vlasy "Jojo, tvýmu klukovi se taky líbí.." říkám si v hlavě, ale jí radši poděkuju a usměju se.
Další hrálo fujSKA, takže jsme se radši zdejchli opít.
Dařilo se mi to dost rychle.
Pak hlavní hvězda, PU s novejma věcma. Kolem sebe tak milimetr prostoru, pot a lidi fůůj.
Přemístění do Vyšehradský. - okno -

Sobota:
Nejdřív mě K. vytáhl na koncert. Jemu bylo špatně z včerejšího jižáku a mě nebavily kapely a chtěla jsem jít opět do Vyšehradský na oslavu. Po první kapele jsme si dali pac a já nasedla do tramvaje č. 18.
Před barem asi padesát lidí, samý známý ksichty a lilo se. Prolilo se 35 000 Kč.
Dát pac a pusu oslavenci, poslechnout si jeho druhou country kapely, vykecávat se venku (opět se S., který se po mě opět vrhla a ohmatávala mi novou kérku a řikala jak je krásná a celkově sme se nějak kamarádily - alkohol sbližuje) a dělat píčoviny, na to mě užije.
V půl třetí za mnou přišel V. jestli nepudu ven něco vyřešit. Nejdřív sem mu řekla, že vožralá s nim nebudu nic řešit před padesáti lidma, ale pak sem se na to vysrala a šla mu říct, že finíto. Konec a šáteček.
Upřímně, co z ožralecký debaty ve tři ráno může vzniknout? Buď rychlovka na hajzlech a nebo rozchod.
Nejvíc mě překvapuje, že nic necejtim. Smutek, lítost, soucit, nic. Cider to všechno vzal a já šla tančit, hrát karty, štípat ženy a muže a válet se na židli.
S E. jsme to zabalily kolem pátý.

Skvělej víkend. Zítra začne můj poslední prázdninovej tejden a doufám, že bude aspoň z půlky takovej.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.