VII.

25. září 2011 v 19:16
Tour pt. 4 "the last one" - Prag

Čtvrtek: 16:31, nástup do autobusu po zjištění, že opět nemám nic na sebe a že ale opravdu nemam nic na sebe usednu a pustim si SD, který mi nachvíli odvalej trochu nervózní pocity a já si můžu aspon na chvíli za dnešek odpočinout.
Cestou ke mě přistoupí R., naše zpěvačka, kterou sem poslední tři měsíce nemohla ani cejtit a ted se srovnala a je z ní zas ta fajn holka s kterou sem se začala před lety bavit. Nervy z neklasifikací a přestupu na jinou školu? Asi.
Když jsme vystoupily, asi po dvěstě krocích ze zastávky ke klubu jsme je viděli. Stáli před klubem a nevěděli, jak se dostat dovnitř a odnosit aparáty.
Došly jsme pro barmana, pomohly jim s jejich hromadou píčovin a šly nahoru. Po třech dvojkách vína na žaludek, kterej si ve škole dal ubohou svačinku mi začalo bejt trochu usměvavo.

Popravdě, nevim co se to se mnou děje, ale poslední dobou sem ožralá uplně hrozná.
Vždycky sem byla spíš taková ta, co sedí na baru a s někym řeší smysl života a občas si třeba potichu zazpívá kousek refrénu, co zrovna někdo pouští. Posledních pár večerů sem ale uřvaná, tancuju jak o život a hlavně s tim buzeruju ostatní, vyloženě urvaná z řetězu. Lidi si začali tak nějak všímat, že nedržim rovnováhu a mam dost, to se mi moc často nestávalo.
Proto radši nebudu pokračovat ve výčtu čtvrteční noci, protože vlastně furt tak nějak nevim, co se dělo.


Sobota, Koněvova 13. Na poslední chvíli odpadla jedna slovenská kapela a přijela moje snad nejoblíbenější mladá plná hezkejch mužů. Zamilovala sem se do nich před lety když vycházela jedna kompilace, kam dávali svojí verzi jedný z mejch nejoblíbenějších písniček.
Opila sem se a nastal zlom. Nebyla sem taková, jak píšu nahoře. Byla sem ještě horší.
Což vysvětluje tu pokousanou ruku a pohoršené pohledy holek, co seděly na lavicích a asi sem je vyloženě srala a taky řeči od kluků z Psů a dalších. Co se dá dělat.
Společně se slovákama sme spali u J. Spalo nás šest v posteli pro dva.
kytarista "sme tu namačkaní ako sardinky bože" bubeník "nie, sme tu namačkaní ako židi v koncentračnom tábore" :D
K. chrápal jak kdyby byl kříženej Godzillou a docela na dlouho sme z toho měli srandu, dokud nás nezmohla únava.. Uaaau já věděla kam si lehnout, ten basák je fakt <3 <3 <3.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.