XV.

30. října 2011 v 19:01
Můj vlasovej experiment vypadal spíš jako nádor než elegantní francouzský drdol, na ksichtě sem měla zas makeupu, že by to stačilo celýmu klubu roztleskávaček a neměla sem nic na sebe. Takže nezbývalo nic jinýho, než nahodit sebejistej výraz a před výletem do RC jít ještě popřát Reně.
Dostala kalendář s Lennonem a komiksy Red Meat, pusu a už tam sem se začínala docela připíjet. To je tak, když místo oběda jedem k babičce.. Achjo.
Autobus, metro, přestup, metro, nic než národka!!
Guest, narváno. Hned sem viděla pana kytaristu, jeho klona - sxe muž (je fakt hrozný, že se mi líběj dva povahově dost rozdílný kluci, ale ksichty maj jak přes kopírák) a ženu zpěváka z mojí druhý kapely. A taky muže, s kterym si asi sto let píšem na last.fm a různě se domlouváme, že už se konečně někdy sejdem a pokecáme a povedlo se to až ted. A vypadá jako Honza z Z pekla štěstí!!

"a co ty a nějakej přítel?"
"já?" ušklíbnutí "se na mě podívej, mě nikdo nechce"
"já nemít přítelkyni, tak do tebe na baru už lámu panáky.."
"to řiká každej" ušklíbnu se znova a jdu doplnit alkohol.

Z kapel si moc nepamatuju. Při rakušanech se za náma porvaly nějaký dvě čubky a já se otočila zrovna ve chvíli kdy jedna druhý odrazila pití. Schytala sem přímej ošplouch houbou přes celej ksicht a tričko, kluci - kytarista a jeho mladší brácha každej jednu ruku.
"tyvole, mam zlitý uplně celý tričko, to si dělaj prdel" a P. si to samozřejmně musel ověřit "nojo, uplně celá mokrá"

A pak mam prostě okno. Pamatuju si nějaký útržky, ale rozhodně k nim nepatří třeba cesta do vyšehradský nebo domu. Jak si utírám slzy zvracečky, jak řikám takovýmu tomu pláči když blejete a upravuju si oči a brácha našeho kytaristy na mě kouká (asi netušíce, že sem si zrovna vyndala ruku z krku) a po mym povzdechnutí a snažení se nějak upravit řekne "co je, vždyt jseš krásná" a já udělala něco jako pf a odešla. Nojo, lichotkama na mě..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 J. J. | Web | 31. října 2011 v 19:16 | Reagovat

vždyť JSI krásná!
(a jéje, na rock café mám nejskvělejší vzpomínky)

2 Bliss Bliss | Web | 3. listopadu 2011 v 19:54 | Reagovat

Já bych tě hned chtěla bejt kluk!
Ty jo, někdy mi píšeš ale z duše...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.