XVI.

3. listopadu 2011 v 17:07
Utýct ze školy.
Domu, najíst, na autobus, metro, autobus.
Na nástupišti si děláme srandu z vesnice s vtipnym názvem odkazující na jednoho z mých mužů (:D) .. Kdybych věděla, co bude zítra.....
Klub v ocelovym městě, kde jsme hrály před pár týdny.
Vidíme dodávku s německou poznávačkou. Tu, kterou sem si vezla zadek z super budweis mejdanu, tu, která stála kousek od klubu na jejich poslední zastávce koncertů s náma a my jim pomáhaly nosit věci. Tu, do který sem řekla "báj, sí ja next tajm jea? " a next time přišel za asi čtyři dny. Němci.
Sešly jsme do klubu, daly si pití a já šla větřit volnej stůl. Přímo u jejich merche. Háááááj, objímačky, senk ya for koming hýr tunajt a vyprávění si, jak jsme se bez sebe ten víc jak měsíc měli. Bylo znát, že se všichni fakt rádi vidíme.
První kapela, kde na basu hraje kámoš z jiný kapely, která je typicky hrozná česká punková kapela, se velice příjemně poslouchala. Je to správná kalifornie, takle se má hrát.
A pak to přišlo.
ej ej ej bam bam we are BACK
A byli zpátky. Playlist znám snad líp než náš, texty jakbysmet. Už zase já a moje "I want FORGET 'EM!" a zpěvák, kterej ví, že tenhle song je můj a taky si musim refrén odzpívat. Trojlístek hitovek smash it up - trash - dancing with myself je moje smrt už od koncertu na západě. Bylo mi jako ten večer, fakt skvělej večer.
Společně s Z. a malou P., která má na ruce vykerovanýho Kocoura jsme se snažili unikat jedný debilní holce, která je ohromně vlezlá a říká mi Lucí.
"Lucí, tak mě to za hodinu jede.." "tak to abys už šla..."
Bylo mi jasný, že kašlu na školu a tak jsme vyrazili směr V Domově.

Šli jsme k P. domů, byl tam i J. a hráli jsme černýho petra. Netušim, jestli to bylo točenym ciderem, nebo tim, že ta hra je prostě vtipná, ale celej večer jsme se tam řehtali jak blbci.
Spát.
Sama.

Ráno jsem se probudila a přišla mi sms, jestli se nechci stavit o dvě patra vejš.
Z. mi otevřel a nalil mi čaj, protože mi začínaj odcházet hlasivky a chrchlám jak tuberák. Koukali jsme na Redakci a Komisaře Rexe, drbali a jedli.
"dneska asi bude velice plodný den"
"no já doufám, že já nemám plodný den!"
"nojo. no to bych si tě musel vzít."
"to bys teda musel!"

A já jen doufám, že plodný den měl opravdu jen on a že já nebudu muset chystat veselku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bliss Bliss | Web | 3. listopadu 2011 v 19:57 | Reagovat

Cha cha, hmm... Komisař Rex, to mi připomíná mé dětství :) Milovala jsem ho!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.