XXI.

26. listopadu 2011 v 15:55
"milý deníčku, včera jsem se nevyspala s nikym z kapely"
řiká zpěvák cestou z marienbadu někde in the middle of nowhere mym hlasem po tom, co jsem řekla, že včerejšek si určitě zapíšu do deníčku. zasmáli sme se, bubeník si za volantem opět uprdnul a opět řekl "no lucko". dálnice je furt stejná, je trochu zima, ale svítí sluníčko a my se rozespalí těšíme na první kfc. zpěvák sice měl pravdu, ale zároven jsem nebyla moc daleko od toho, aby se něco dělo...

je asi tak půl čtvrtý, když nasedám do dvanáctky a jedu na místo srazu. sjedem si čtyři songy, sbalíme zkušebnu a skládáme se do auta. první benzínka za prahou - bráníky na cestu. debaty o hovnech - doslova, o piercingách v dámskym přirození, o kapelách a skejtu... sto šedesát kilometrů před náma. z rádia největší hitovky, co zpěvák našel ve svym telefonu.
v hlavě se mi furt honily myšlenky, že je to možná naposledy. neměla sem z toho moc dobrej pocit, přece jen dva koncerty je málo.. každopádně nechala sem si to pro sebe a zacpala si uši a doufala sem, že si s nima ještě něco odehraju.
na místě pár lidí, přijeli jsme fakt brzo. seznámili jsme se s nějakýma místníma post hardcorovejma klukama a obsadili stůl na strategickym místě - dobrej výhled na podium, blízko k baru.
první kapela nic extra, párkrát jsme zaplácali. hluchý místa, upozornování na chyby a nulovej pohyb..
přišel čas převlíkání a já vyzkoušela svůj čtvrteční úlovek. hele, kluk, kterýho chtěj vzít místo mě je asi tak pětkrát lepší hudebník, umí víc chlastat a je to profláklej ksicht, ale v jedný věci budu mít vždycky navrch.. podvazky na mě prostě vždycky budou vypadat líp. když sem se vrátila zpátky na podium, tak mě kytarista poprosil o klíče místnosti, kde jsme zůstávali spát a která nám sloužila jako převlíkárna. já se k němu otočila zády a ohnula se do tašky a v tu chvíli kluci pod podiem udělali jen "vááááááááááááááu".. jo, tohle umí pohladit ego.
pak my. zvuk šel v pohodě, tentokrát sem neměla mikrofon a to se mi vždycky líp hraje. a ještě líp se mi hraje když vim, že mi to sluší, což včera kurva slušelo. chtělo se mi pařit, byla sem příjemně opilá a měla sem i víceméně bezchybovej den - nejlepší možná kombinace. pod náma tancovalo spoustu holek a předemnou pár kluků, samý voškliváci, ale co, na panáka dobrý.. vyvolaný přídavky, poplácávání po ramenech a gratulování si, že sme dneska byli fakt dobrý. zpěvák se ke mě přitočil a řekl - "s tebou chci bejt v kapele, žádný změny" což mi večer ještě víc vylepšilo, takže sem si šla na bar zvyšovat hladinu alkoholu - zadarmo ouje - seznamovat se s místníma klukama a poslouchat poslední kapelu.
kolem druhý hodiny sem si vylezla na palandu a usnula. nevytápěnej pokoj ouje, klepala sem se zimou a neměla sem nic jinýho než bundu, fok of.. tohle fakt nesnášim.
kluci přitáhli tak o hodinu po mě, bubeník roztopil kamna a furt dokola opakoval, že je to jako na chatě.


budík, 7:40, balení věcí, nekončící debaty o sraní a odjezd.
"milý deníčku, včera jsem se nevyspala s nikým z kapely"
cestou kluci pořád omílaj historky o jedný "kočce" ze včera. začala je tam všechny nabalovat jedna tlustá a ošklivá francouzka, která ovšem byla při chuti. "šeský kokoti na mě málo, já nebýt nymfa, já jen být výkonná, já vás tži zvládnout štyžikrát" a podobný bonmoty mě furt víc a víc rozesmívali, ale fuj, byla fakt nechutná.
před prahou nás navigace totálně poblázní a táhne na strakonice, hradec, plzen atd., tim pádem zpěvák dorazí do práce o trochu pozdějš a mně ujede autobus.......
..bubeník nás vysadí u P. doma, jdem nahoru, otevřem si ranní bráníky a koukáme na mazanýho filipa. smějeme se, držíme se za ruce a v tu chvíli mam zas ten pocit, že když už mě vyhoděj z kapely, tak s nim chci bejt.
uvidíme.
v půl druhý mi jde odemknout dveře, dáme si poslední pusu a já se zas těšim, až bude další koncert a zas budu v jeho posteli se studenym bráníkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bliss Bliss | Web | 1. prosince 2011 v 17:53 | Reagovat

No vidíš, už tě balí i kluci, nejenom holky ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.