XXIII.

10. prosince 2011 v 16:31
pátek 9/12

I když mam nejradši tramvaje, tak sem zalezla do vyhřátýho metra a okukovala svoje krásný akné. Blah.
Na Karláku nikdy netrefim správnej výstup a tentokrát vylezu na tramvajovou zastávku směrem do centra.. No, lepší než vylézt dole na Palačáku.

Bar neni nijak zaplňenej. Mávnu na K., kterej akorát pouští desky. Přijeli ze Slovenska v pětičlenný sestavě - čtyři muži a jedna žena - na zítřejší narozeninovej mejdan pana Z. nahoře na kopci. Za barem jsou moje oblíbený holky, jinejm to tam vždycky trvá. Kor jedný, která vyloženě ignoruje dámskou část baru a obsluhuje jen chlapy.. Děvko..
Dvojka bílýho, balíček karet a jedeme. Z., J. a slovenskej K.
(minulej tejden jsem tu v prší prohrála dvanáct her z šestnácti, doufám, že dneska mě to mine, protože tady u pánů by se mi to pěkně prodražilo).
Lítaj mi samý esa, svršci - slovensky horníci :D - a sedmičky, neztrácim po dvou rundách stále ani jeden ze tří životů. Kluci se střídaj v prohrávání a já se jim směju, protože v kartách sem v tomhle baru nechala už dobrejch 900. Hrajou skvělý songy, který s výhrama a dalšíma panákama přidávaj na šíři mýho úsměvu. V sedě s kartama tancujem a zpíváme songy jako Pressure Drop nebo Nellie the Elephant, všem se lesknou oči z chlastu a já celá rozjařená píšu E. "kde jseš ty děvko? kdo to má pít za tebe, aha!" a bohužel moje tancující ruka zatrhne jako odesílatele nejen jí, ale i mojí mámu.
Bavim se, trochu tancuju, zpívám - jsem prostě klasik.

Je kolem půl pátý a já si řeknu, že už je čas odklidit se do bytu a jdu vyrovnat svůj účet na bar. Všechno se mi docela slušně motá, ale mam dobrou náladu a celkově jsem tak velice příjemně ztřískaná. J. mi naúčtuje 160 korun, což mi můj mood zlepší ještě víc. Většinou tam nechávám tak minimálně čtyři stovky a jsem tak obdobně zpitá jak ted. Doběhnu si nočku a řikám si, že takle chci pít častějš, protože mi neni vůbec blbě.

Zato ráno - hlavu mám jako střep - a večer to pude znova.

sobota 10/12

když už se konečně vykopu z bytu a dojedu domu, zas se rozležim a nikam se mi nechce. jenže to se mi nechtělo už na spoustu akcí a jak se nakonec vyvedly! a nebo taky stály za hovno, ale to tak bejvá.
cestou na kopec potkám jednoho rockabilly dje a cestou v buse se bavíme o svíčkový. má stejný kalhoty jako P., říkám si, když ho vidim přicházet - mnohem radši bych viděla přicházet P.
na kopci je prázdno. přisednu si k naší kytaristce, její spolužačce a zpěvačce a plkáme tak nějak o ničem. jako vždycky. je něco kolem půl devátý a mrtvo.
přijede bubenice a zbytek večera probíhá asi jako pátek - panáky, tance, zpívání a blbosti. mam na hlavě námořnickou čepici s nápisem turbonegro, slováci mi nutěj tatranskej čaj, s barmanem a baskytaristou nejlepší český kapely děláme kruh a přenášíme si dotyky částice energie. v backstagi si hrajeme s umělym prsem, přítelkyně oslavence mě objímá a bubenice přestává ovládat chůzi a artikulaci. jeabejbe, overdrinkin, konečně to jednou nejsem já.
pokračujeme v šílenejch tancích a při nesmrtelným never gonna give you up si vzpomenu, že mi P. slíbil, že nejspíš přijedou, tak jdu vyzvědět situaci..
"já už to nedám.. ale jestli chceš, tak přijed ke mě"
což u mě vyvolá pocit jako... dejte před fetáka kila luxusního kolumbijskýho koksu a řekněte "dej si kolik chceš"..
noční autobus, kde jednomu ze slováků vysvětluju, že ho nelúbím a jedu pryč, noční tramvaj, lazarská a tramvaj k němu.
a už je to tu zase.

ráno mu zazvoní budík v 7:30, kterej s večerním úmyslem "posunu ho na osmou" omylem uplně vypne a probudí nás moje každodenní informace o dnešním svátku od o2. dnes má svátek dana.
"kolik je?" "devět" "DEVĚT?" - "hm, to je jedno, tak si ještě lehnem."
a pak přišel jeho spolubydlící a odvezl ho do práce a mě na autobus.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bliss Bliss | Web | 10. prosince 2011 v 18:11 | Reagovat

Dobrá esemeska :))

2 Lennie Heroin Lennie Heroin | Web | 11. prosince 2011 v 13:07 | Reagovat

taky sem se nejvíc smál smsce :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.