to je to město

5. května 2012 v 0:02
potýkám se mezi dvouma situacema -

začít hrát ještě víc, tlačit to, velký akce, dávat do toho ještě víc. nemít volnej den, zkoušet. hrát doma, najít si učitele a cvičit techniky. nenechávat se kérovat, ale koupit si lepší aparát. víc věřit a víc se snažit.


nebo si uvědomit, že nejsme holky a kluci, ale lidi. lidi, který choděj pozdě, nedá se jim důvěřovat, zapomínaj a upřednostňujou svoje zájmy. zapomenout na koncerty v zaplivanejch putykách, pověsit basu a prodat aparát. jediný, co mi zůstane, budou fotky a pár rozmazanejch vzpomínek. nikam nechodit, ztratit ty nejpevnější vztahy co mam a jít do hajzlu. najít si práci a kašlat na nějaký zkoušky.

dneska sem při hraní přestala cejtit půlku dlaně a poslední tři písničky sem odehrála v křeči a slzách jednim prstem. netušim, co se mi děje. celej tenhle tejden sem strávila na krevních rozborech a s elektrodama na hlavě. bojim se, co to je. jestli je to primitivní zánět a stačí malej ambulantní zákrok, nebo jenom pár prášků a nebo je opravdu něco špatně. nebylo by ironický, kdyby holka, co už tak patnáctkrát viděla control a miluje joy division měla epilepsii, na kterou mě testovali ve středu?

a bylo by jim to líto? že po pěti letech/skoro roce odejdu kvůli zdravotním problémům a nepověsim na hřebík jen basu, ale i levou ruku? po všech těch problémech s penězma, autama, aparátem, lidma a sebou samotnou.

a bylo by to líto mě?


jenže věřim tomu, že dostanu recept na super prášky, sežeru tři plata a budu zas v pohodě!!! vole.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lennie Heroin Lennie Heroin | E-mail | Web | 5. května 2012 v 18:16 | Reagovat

tak super prášky to snad jistě. nebo supr sypký věci do čumáku?

2 Bliss Bliss | Web | 16. května 2012 v 19:32 | Reagovat

Samozřejmě hraj dál!
Hele, ale to mi přijde celkem normální to s tou rukou. Teda mě se to ještě nikdy nestalo, ale ty hraješ dost často, tak asi není nic zvláštního, že ti občas "odejde" levá ruka a dostaneš do ní křeč...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.