cause i´m far away

17. června 2012 v 23:05
pátek, koncert s klukama v našem hometownu.

nulová návštěvnost, ale nějak sem při hraní zešílela a na svym obvyklym metru čtverečním sem naběhala a naskákala tak dva kilometry, hrozně sem se bavila. vypustila sem veškerej školní přetlak, dokonce sem nachvíli i zapomněla na to, že mě nemá rád. příjemnej pocit!

venku před klubem mě zvednul basák z první kapely - která mimochodem hraje hrozně - zatočil mě a začal líbat.. uu cože, lucie scoooores!! tohle se mi nestalo fakt dlouho...

kluci a k. pak spali u mě, a bylo to uplně nejvíc nejlepší. zjišťuju, jak strašně pevnej vztah s nima mám a cenim si ho! nechci o ně nikdy přijít.

odjeli kolem jedné hodiny a já měla furt docela příjemnej zbytkáč... sbalila sem basu, nějaký hadry, pár lahváčů a o půl třetí mě r. vyzvedla a jely jsme do zkušebny a pak na šumavu.

obří ski a bike areál a pastva pro moje oči. kluci v úzkých kalhotách, ramenatí, bikeři, prasata a zároven strašně sexy kluci.

hrály jsme první a bylo to konečně SUPER. první letošní opravdu dobrej koncert! tancovala sem o trochu mín než v pátek, ale rozhodně mě to bavilo stejně.

po nás hráli němečtí hardcoráci, hrozně sem se při nich bavila, stejně jednou budu hrát hardcore!! a byla s nima sranda.

kolem jedenáctý sem si odnesla jejich vinyl na pokoj a řekla holkám, že tak do hodiny půjdu spát.. měly jsme jen dvoje klíče..

jako první šla e., holky tak o hodinu pozdějš. byla sranda, pak jsem se pohádala s jednim týpkem a byla sem na něj hrozně sprostá. no co! a potom to přišlo.

krásnej, krásnej koloušek, kamarád chlápka co nás tam pozval. patka, brýle, čepice, džínová bunda, jemnej obličej. zjistila sem, že znám jeho kapelu a bavili jsme se o hardcorovejch kapelách z ameriky a sxe a podobných věcech a já měla sto chutí ho vzít a dát mu pusu, ale chtěla sem si to nechat pro sebe a nechtěla sem ho vyplašit.

v pět, po propití všech lístků na pivo, limonády, kuře, kávu a párky, který sem měla dvakrát - jednou od naší kytaristky - jsem se zvedla, že půjdu spát, ale strašně se mi nechtělo budit holky zamčený a spící v pokoji. rozloučila sem se a v tu chvíli se koloušek zvedl a že půjde spát taky.. abych nešla sama.

hned, co jsme vyšli ze stanu mě chytil kolem pasu a konečně mi dal pusu, na kterou sem čekala poslední tři drinky. vzal si mě k sobě do auta, měl strašně jemnou kůži a.. fakt koloušek prostě.

ráno mi ležel na pravym rameni, měli jsme do sebe zapletený nohy, držel se mě a já mu hladila vlasy. kolem devátý jsem si řekla, že už bych mohla vzbudit holky, aby mi otevřely pokoj. opatrně sem se oblíkla a potichu odešla. asi se v tom ranním neloučení fakt vyžívám.

večer mi přišla žádost o přátelství... a za dva týdny hrajeme opět na podobný akci kousek odtamtud.. ježiš, bože, at přijede, at přijede!!nechci se kurvit. nechci spát s klukama, který vidim poprvý v životě. ale potřebuju zapomenout na člověka, kterýmu bych obětovala snad uplně všechno a on mi ani nezavolá. chybí mi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Johnny Násilník Johnny Násilník | E-mail | 18. června 2012 v 22:24 | Reagovat

dyk je to fajn chrápat s klukama co vidíš poprvý v životě, dyk je dyk fajn

..ale přesně vim o čem mluvíš, možná to zní jako kecy, ale aspon si myslim že uplně přesně vim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.