new noise

8. července 2012 v 22:47
pátek, něco po půl jedenáctý. naposled zapínám batoh s tim, že snad mam všechno. mam před sebou čtyři a půl hodiny cesty. jižní čechy. po dvou hodinách konečně v praze nastopim do posledního autobusu, v kterym strávim následující skoro tři hodiny - s diskografií distillers a klubem rváčů to snad půjde.

16:40, konečně v cíli, PT. K. na mě čeká na nástupišti, konečně jsme zas spolu.
odneseme batůžek, převlékneme se, jedno na náměstí a grilovačka.

nikoho ze zúčastněných neznám, ale je mi s nimi fajn. tady mě to baví, nikdo, kdo by mi od pohledu nesedl nebo byl nesympatickej. ostatně, kalhoty si sundavám už v půl osmý, co se dá dělat. no, aklimatizace nebyla nikdy věc, co by mi vyloženě nešla. litrovku stáčenýho vína před sebou otvírám častěji a častěji, pak pijeme houbu a zachvíli sem na sračky.

začínáme být trochu hluční a přesuneme se ke klukům do zkušebny. tady, po následnym vyprávění si spoustu věcí nepamatuju a spoustu věcí je lepší neřikat. každopádně, nikdo nemá tričko, soudnost ani stud..
následující část umí nejlíp vyprávět K., vycházim z toho totiž jako sex bomba a hrozná klátička. použiju její slova: "já jen slyšim kluky jak řikaj ´tyvoleee to je zmrd ten M.´ tak se podívám, co zas dělá a ona na něm sedí a zkoušej se sežrat!!"
nejvtipnější bylo, že mi o něm už K. řikala předtim, že se mi bude líbit, a jak se chová a dělaly jsme si z toho srandu. a fakt, že jo.

ráno v sedm nám zvonil budík, čas na budweis. v autobuse div že nebrečíme žízní a hlavně chutí na radlera, kterýho si koupíme hned po výstupu z autobusu a otevíráme si ho už rovnou na pokladně. cestou se stavíme v nejlepším skateshopu a pak se připojíme k dnešnímu hostiteli. nakoupíme pár blbostí, narveme se do auta a jedeme.

odpoledne si ještě trochu pospim, přece jen, pět hodin je pro spáče jako sem já málo a kolem pátý se začneme tak nějak všichni slejzat.
sobota už byla klidnější, ale rozhodně ne nudnější. největší sranda byla s bratry f., oslovení jako "špinavá děvko" included, lahev whisky na půl na sluníčku dělá svoje a dělá divy.
přežerem se jako prasata, ani nak nemam síly se opít, ale bavim se, bavim se moc. nejhorší je, že vlastně skoro všichni se známe přes internet a takovouhle akci jsme plánovali už před lety a najednou to fakt je, sedíme tu, kalíme a je sranda.

kolem půlnoci jdem ještě na panáky do hospody, který nejdřív pít nechci, ale pak si dám. proběhlo nějaký ukazování se, já skončila naštěstí jen chlubením se svýma parádníma spodárama a jdem si lehnout.

ráno se slezeme, jíme těstoviny a buchty, pomalu se balíme. z původního busu v 15:15 do prahy nakonec jedu už v 12:40 a ještě v budweisu jako na potvoru bouráme, nic vážnýho, ale o půl hodiny si prodloužim pobyt v autobuse vedle mladýho kluka s hrozně moc chlupatýma nohama.

všude dobře - doma ne. tak příští tejden jižní čechy again, jasny!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.