I mean it more than just the whole world

27. října 2012 v 20:25
hm hm, to je to město, hm hm, to je ten hit - ale pro mě to dneska neni plán večera.
hned po koncertě sbalim novou basu do futrálu, seberu peníze za hraní a jedu nach hometown. v autě si svážu navhlhý vlasy, přemaluju se - po tmě a v jedoucím autě je to docela sranda a za půl hodiny otevírám dveře klubu, sedí u vstupu, zkasíruje mě - vedle něj jeho další bejvalka, proč? co kdybyste se holky chytly za ruce a společně šly do prdele?

večer probíhá celkem fajn, i když ne jako posledně, kdy sme si určitě mnohem víc povídali. dneska to totiž pořádá a má samý běhání kvůli aparátu a penězům, nosí aparát - přičemž mu koukám na zadek a hodnotim jako velice povedenej. haf.

zůstanu na baru s tomášem, domluvíme se, že ho dovedu do divadla, kde spí, protože vim kde to je a je to i cestou ke mě domu - což mi dost hraje do karet. trochu si z toho děláme srandu a t. prohodí něco jako "no ale co když se takle v noci neudržim.." a H. řekne "no to nikdo.." a trochu se na sebe zasmějem. olalaaa. dostaneme na starost ještě jednoho kamaráda z egypta, je s nim docela sranda, cestou zkoušíme porovnávat, jak děláme citoslovce pro kočky a psy v našich řečích, protože se ve mě cestou projevila typická kočičí máma - v křoví sem viděla kočku a udělala na ní čičíí a chtěla si jí pomazlit a on se smál, že dělám čičí. dovedu je k divadlu a jdu se nachvíli nahoru ohřát, smát se opilejm slovákům a pak už cejtim, že se mi chce spát a poprosim ho, aby šel se mnou dolu a odemkl mi vrata.
odemkne, já z nich vylezu na ulici, on stojí u kliky, řekneme si ahoj a na chvíli mě napadne, že sem to už zase nezvládla a rozloučíme se jen.. slovně. jenže najednou udělá krok dopředu, já udělám druhej a..
kdyby nebyl venku jen v tričku a nebyla fakt kurevská zima, tak ho nahoru asi nepošlu jen tak.

do sluchátek si pustim gypsy rose lee a směju se tomu, že sem jak umíněná malá holka. vymyslim si totální, ale totální blbost a ono se mi to prostě nějak povede. většinou si tak akorát nabiju hubu, ale tohle je fakt sranda. a mam ho ráda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.