everybody ready

27. ledna 2013 v 22:43
scházíme se v baru v centru, vypráví mi o včerejším koncertě, pak řešíme, co s náma uděláme a nakonec se stejně líbáme a jedeme ke mě domů. cestou koupíme pár bráníků a pak si trochu podivně zašukáme, furt nemůžeme přijít na společnou polohu a nějak nám to nejde.

od asi dvou nespíme, pijeme, povídáme si a povzbuzujeme se i dalšíma stimulantama. regulérně z tohohle bytu dělám sodomu gomoru a sem si jistá, že po mě budou muset nejen můj pokoj, ale i celej barák znovu vysvětit.
povídáme si až do hlubokýho odpoledne, chvílema se líbáme a jinak mu ležim v ramenním důlku a užívám si jeho lidskýho tepla.. dokud se nezačneme líbat trochu víc, nesundá mi kalhotky a jedeme nanovo. krátký, rychlý a důrazný přírazy, pevně se objímáme, koukáme si do očí a já s jeho každym dalším pohybem vim, že chci víc. udělá se. leží vedle mě a já s novym nádechem dostanu okamžitě chuť na další kolo. už by ale měl jít domů, tak se domluvíme, že se jen trochu.. hm, pomazlíme a pak se půjde obléknout.

líbá mě a najednou mi zajede rukou mezi stehna a jako by se se mnou něco stalo. jako kdyby tu ruku měl elektrickou a teď mě probíjel. vzdychám, rozpadám se na kousíčky a vzrušením se klepu jak při zimnici. najednou si mě přitáhne za vlasy, ne bolestně, ale dostatečně důrazně na to, abych viděla, kdo to tady dneska vede. z příma se na něj podívám a vzdycháním přiškrcenym hlasem ho poprosim, ať nepřestává. v tu chvíli začne ještě silnějš hejbat rukou, první malej orgasmus, ale opovaž se přestat.. absolutně si se mnou hraje, prohýbám se v zádech, zavírám oči, mluvíme spolu.. líbí se mu, jak sem z toho uplně v hajzlu a najednou.. tma, jen se zvednu, přitisknu si jeho hlavu k sobě, nachvíli se mi snad zastaví srdce a pak zas pomalu sjíždim zpátky, je mi jak po horský túře a jen mu zvládám děkovat. v tu chvíli si sundá trenky a i když absolutně netušim, kde se ve mě najednou vzala ta síla, znova šukáme, nastavuju se mu, drží mě za zadek, pod krkem, pak už ani nevim, kde všude má ruce, protože se vzrušením klepu snad jako předtim a nechávám se absolutně sprostě a bez příkras mrdat. vidim, že si se mnou dělá co chce a že to na mě platí, baví mě ta určitá bezmoc. udělá se a já se cejtim absolutně krásně unavená, lehce rozbolavěná a pořád hrozně vzrušená.

je to první chlap, kterýho sem prosila, aby nepřestával. dřív sem měla problém s tim, že mě sex moc nebavil nebo sem spíš nemohla najít někoho, s kym by mě bavil. myslim, že člověk, kterýmu sama strkám jeho ruku do svýho rozkroku a mam problém vůbec udržet nohy u sebe mě to konečně naučil. zažila sem dobrej sex, zažila sem špatnej i tragickej sex, ale snad nikdy ne takhle vášnivej. když si na to ted o pár hodin po vzpomenu, uplně se mi svírá krk a oklepu se..když tohle po sobě čtu, měla bych si jít vypláchnout pusu a nafackovat si, proč vůbec takovýhle věci píšu po internetech. asi že sama furt nedokážu uvěřit tomu, co se mnou dělá.. a jak!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Násilník Násilník | E-mail | Web | 11. března 2013 v 19:55 | Reagovat

holka co popíše šukání bez nějakejch achich achich píčovin nebo klišé, ale přitom poutavě, fakt existuje!

2 siňor siňor | 29. března 2013 v 21:28 | Reagovat

ty piš, piš víc!

3 siňor siňor | 29. března 2013 v 21:29 | Reagovat

a kolik ti je?

4 n n | Web | 7. května 2013 v 12:39 | Reagovat

konečně něco, co spadá pod kategorii sexuálních článků a nevyzařuje to takovu tou týnejdžrovsky rádobycool atmosféru...
normálně mě zase pár řádků písmen donutily vopravdu závidět...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.