someone come and save my life

11. května 2013 v 11:59
jsme spolu přes tři měsíce.

každý ráno mi zvoní budík v 6:15, odložim ho o pět minut a trošku se k sobě přitulíme, pokoušim se ještě na vteřinku usnout. pohladí mě po stehnech, boku, nebo břiše, čimž se mi začne chtít hrozně čůrat a musim běžet na záchod. haha, aby to nebylo moc idylický. kolem 6:40 se k němu jdu ještě trošku ohřát a pomazlit, vždycky se ke mě přivine a já mu pak dám pusu, domluvíme se na odpoledne nebo večer a běžim na zastávku do čtyřky a cestou na ípák koukám ven a řikám si, že se mi to konečně povedlo.

ve škole si píšeme, buď jestli si pro mě přijede, nebo já přijedu za ním, sejdeme se v centru na oběd? teď je nezaměstnanej, takže se konečně vidíme i v normálním čase, ne jen po půlnoci.

často si půjčujeme psa, co měli s manželkou. sobecky přiznávám, že pes si mě oblíbil a docela mě i poslouchá. teď ve středu ke mě dokonce chtěl běžet a přivítal mě výskokem a olíznutím, BFF!! skoro třicetikilovej pes neváhá v osm ráno vlézt do postele, stoupnout si mi na hrudník, škemrat a pak se mezi nás vecpat, dát mi hlavu na hrudník a tlapku na ruku a spát.

chodíme na procházky, se psem i bez. ví toho hrozně moc o praze, o různejch sochách, zná většinu parků i stezek.. připadám si vedle něj, jak kdybych byla v praze poprvé a celej život žila někde na dědině v tatrách. třeba socha neptuna na petříně vypadá, jak kdyby měla obřího pinďoura omotanýho kolem nohy a přitom je to jen ocas draka! :)

párkrát jsme se pohádali. furt se trošku těžce srovnávám s tim, že chodim s hezkym chlapem. nežárlim, bojim se. hrozně moc se bojim.

v červnu jedeme s klukama od něj z kapely na dovolenou. to bude teprve test! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Násilník Násilník | E-mail | Web | 19. května 2013 v 17:03 | Reagovat

fuckin' fairytale, chlebíčky a rodinnej život!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.